لیست مطالب
نمایش 1 - 1 از 1 نتیجه

بیوگرافی

موسس

فریده صمد پور

مجتمع آموزشی دانشجو در سال 1372 درفضایی به مساحت 1200 مترمربع با 1300 متر زیر بنا تاسیس شد. این مجتمع دارای 17 سال مطابق با استاندارد های بین المللی ، نماز خوانه مفرح،فضای ورزشی مناسب (فوتسال، بسکتبال، والیبال،تنیس روی میز) سایت کامپیوتر مجهز به اینترنت ،امکانات سمعی بصری ،آزمایشگاه مجهز و استاندارد(فیزیک - شیمی - زیست)

سالن چند منظوره، کتابخانه مجهز، اتاق روابط عمومی و توانایی سرویس دهی به تمام نقاط تهران می باشد.

این مجتمع  از سال تاسیس تا کنون با کیفیت بخشی به منابع اعم از امکانات فیزیکی و نیروی انسانی و نرم افزارهای آموزشی توانسته با پیشرفت روز دنیا همکام گردد.

 

 

 

 

 

 


آرشیو
تب

علایم  بیماری کویید 19می تواند شامل موارد زیر باشند:

1-تب

2-سرفه

3-اختلاف بویایی

4-تنگی نفس یا دشواری در نفس کشیدن

با توجه به اطلاعات موجود ، علایم بیماری کرونا می توانند در طی 2 تا 14 روز بعد تماس خود را نشان دهند.

 

 

 

 

 

اینترنت بزرگترین و عمومی ترین شبکه ای است که از ارتباط و اتصال هزاران شبکه و رایانه به وجود آمده است، قابلیت های چند رسانه ای اینترنت، یعنی امکان دریافت فایل های صوتی، تصویری، همراه با گرافیک غنی و سرعت بالای دریافت اطلاعات باعث شده است که اینترنت با زندگی انسان امروز گره بخورد.

در کنار قابلیت های مختلف اینترنت، قابلیت آموزشی آن، چه در قالب آموزش های رسمی و چه به عنوان ابزار کمک آموزشی، گستردگی بسیاری یافته است. به طوری که امروزه در قرن بیست و یکم استفاده از اطلاعات در اینترنت یکی از معیارهای باسوادی به شمار می آید. قابلیت اینترنت به عنوان یک ابزار آموزشی هر روز بیشتر تثبیت می شود. بسیاری از کشورهای پیشرفته از امکانات اینترنت بهره مند هستند و در تمامی موارد آموزشی استفاده می کنند و یک مهارت اصلی برای دانش آموزان به حساب می آید.

آموزش و پرورش یا تعلیم و تربیت دارای مفهوم و کاربردی گسترده و پیچیده، و در نتیجه مبهم است. در تعریف این مفهوم، نه تنها میان مردم عادی، بلکه میان صاحب‌نظران تعلیم و تربیت هم اختلاف‌نظر وجود دارد. همچنین مفاهیمی مانند سوادآموزی، کارآموزی، بارآوردن، پروردن، تأدیب، اجتماعی کردن، و ... نیز جزئی از آموزش و پرورش محسوب می‌شوند یا با آن همپوشی دارند.

تاکنون تعریف واحد یا جامع و مانعی از آموزش و پرورش به دست نیامده است و اهل نظر، هر یک بر پایه تفکرات و تجربیات خود، تعریفی از آن ارائه داده‌اند. دربارهٔ مفهوم آموزش و پرورش باید در نظر داشت که آموزش و پرورش منحصر به افراد، زمان، مکان، یا عمل خاصی نیست. یعنی به‌طور مشخص آموزش و پرورش منحصر به مدرسه، کودکان، یا آموزش دروس خاصی نیست، بلکه آموزش و پرورش برای همه، و در هر زمانی (ز گهواره تا گور) و هر مکانی است.


آرشیو
لینک های ارتباط با سامانه هوشمند

اکنون :

08:07 یکشنبه, 13 اسفند 1402


لینک های زیر، مختص ورودی های جدید می باشند

لینک های زیر، مختص دانش پذیران ثبت نام شده در مرکز آموزشی می باشند

انتخاب کننده زبان

لطفا زبان مورد نظر خود را انتخاب فرمایید